Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 13.04.2010 20:09:13 

Twilight

Novinky20.09.09 I Eclipse
 
Toto sú fotky Roberta Pattinsona alias Edwarda na natáčaní. Na tej druhej sa mi páčia jeho vlasy :))
 
 
 
 

20.09.09 I Eclipse
 
Tu je scéna pre Eclipse vo Vancouveri s Xavierom Samuel ako Riley a Bryce Dallas Howard ako Victoria.
 
 
 
Čo si myslíte?. Pozrite sa na všetky nové PunkD obrázky Lainey Gossip.

20.09.09 I Eclipse
 
Pridávam nové fotky z natáčania Eclipse. Prvá je zo scény v stodole, a pravdepodobne je to scéna, kde sa Jasper Cullen objaví s úpirkou Mariou (v Eclipse ju obsadí Catalina Sandino Moreno).
 
 
 

20.09.09 I Eclipse
 
Twilight-Gossip.com má nové fotky z Eclipse. Takzvané Eclipse 'vozidlá'.  Sú to fotky Quileute školského autobusu, spolu s fotkami s Volvo (aj keď - prečo je čierny?), žltý automobil pod plachtou (Alicin dar od Edwarda - Porsche) a Emmetov Jeep .
 
 
 
 
 
Viac fotiek môžte nájsť tu twilight-gossip.com/gallery/thumbnails.php

20.09.09 I Eclipse
 
Podľa RobPattzNews jeden z Najočakávanejších scén v treťom pokračovaní ságy Twilight - Eclipse bol natočený! Yay už sa teším aj na Eclipse. =)
 
 
Squeeeeee! Nemôžem na to čakať! Taylor, Kristen a Rob sú všetci namačkány spolu v stane?!

Edward: "Ty nemáš najmenšie tušenie, ako moc by som si prial, aby som mohol robiť to, čo robíš pre ňu, bastard."

 

 
 
 

20.09.09 I Candids
 
Mám tu nové candidy našich "vlkov". A to Juliu Jones, Booboo Stewarta, Gila Birminghama, Alexa Meraza  ako prišli na
natáčanie Eclipse do Vancouvera.
 
imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
 
 
 
 

14.09.09 I Awards
 
Pridávam sem daľšie fotky z MTV VMA 09 a to fotky Ashley Green z červeného koberca. Vyzerá tam podľa môjho  názoru veľmi pekne. Na túto udalosť si dala Ashley predĺžiť vlasy. Veľmi jej to pristane. Mne sa najviac lúbia jej topánky, ktoré dodávaju jej outfitu takú neobyčajnosť. :)
 
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

14.09.09 I Awards
 
Hviezdy z twilightu, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Ashley Green a Taylor Lautner, sa objavili na oceňovaní MTV Video Music Awards 09. Všetkým im to veľmi pristalo.
 
 
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  imagebam.com
 
imagebam.com imagebam.com
13.09.09 | Candids
 
Rozhodla som sa, že vám sem budem pridávať candity hviezd z Twilight. To znamená, paparazzi fotky týchto hviezd. Ako prvé vám pridávam fotky Kristen Stewart, keď bola 6. septembra 2009 vo Vancouvery.
 
 
 
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
13.09.09 | Bella Swan

Happy Birthday Bella!

 
 
 
Dnes oslavuje Bella svoje narodeniny.Bella Swan sa narodila totiž 13.Septembra 1987. Ako špeciálny darček od www.twilightnews.com,  Kellan Lutz alias Emmet Cullen posiela správu pre fanušíkov twilightu!
 
 
 
 

 

13.09.09 | Video
 
Na youtube.com som našla naozaj podarené video dvoch fanušíkov Twilight ságy a ich reakciu na premiéru traileru k filmu New moon. Verím tomu, že takmer každý z vás bol takto nadšený ked uvidel prvýkrát trailer k New Moon. Ja určite :)
 
 
 

13.09.09 | Video
 
 Ako prvé sem prinášam nové trailery k New moon. Premiéra filmu New moon sa blíži a producenti už dokončujú posledné úpravy filmu. Svetová Premiéra New moon bude 20. Novembra 2009.
 
 
 
     
 
 
     

13.09.09 | about MySite
 
 
Je to dosť dávno čo som naposledy aktualizovala moju stránku. Nemala som moc na ňu náladu ale vdaka podpore iných blogov som sa rozhodla, že v nej budem pokračocať a budem vať ďalej prinášať nové informácie z Twilight-ságy. 
 

28.07.09
 
Svet ešte nestihla obísť táto nová Volturi promo fotka ale vďaka www.twilight-web.org sa mi ju podarilo získať. Vyzerajú tu nazaj upírovsky :). Už tá samotná fotka si žiada pred nimi rešpekt.Čo myslíte? Budem rada ak sa k nej vyjadríte v mojich Vzkazoch.
 
 
 
 

28.07.09
 
Konečne dve nové scény z Twilight Ságy: New moon. Po tomto sa nebudete už vôbec dočkať na film New Moon.
 
 
 
 

23.07.09
 
Zo stránky www.newmoonthemovie.com som stiahla tri nové wallpapers, ktoré pridávam aj do fotogalérie.
 
   

23.07.09
 
Prinášam naozaj skvelú správu pre všetkých fanúšikov Twilight. Film New Moon má už oficiálnu stránku, ktorá je parádne graficky spracovaná. Samotná stránka vás vtrhne do sveta filmu New Moon.

17.7.09
 
Ashley Green alias Alice Cullen sa včera objavila v show Alexi Chung kde vyzerala naozaj krásne. Ved posúdťe sami. Okrem rozhovoru, predviedla aj svoj hod loptou z baseball scény.
 
 

11.7.09
 
Upíry Stephenie Meyer zatienili všetkých v rebríčku USA TODAY/ Best Selling Books.  Žiarivý Twilight Upíry neodídu. Práve ako sa činili v prvom štvrťroku, tak pokračujú Twilight romány od Stephenie Meyer vo vládnutí v USA TODAY - Best Selling Books rebríčku v druhom štvrťroku.

Top 20 predajností za druhý štvrťrok:

1. New Moon by Stephenie Meyer
2. Twilight by Stephenie Meyer
3. Eclipse by Stephenie Meyer
4. Breaking Dawn by Stephenie Meyer
5. The Shack by William P. Young
...
19.The Host by Stephenie Meyer

8.7.09
 
OMG Celebrity News! uverejnili video-rozhovor z Vision Awards  s Ashley Green: 

OCN: Čo zaujímavé si zistila o tom, ako sa tvoja postava z Twilight zmenila v New Moon?
Ashley: Um, Myslím, že pre mňa to bolo skutočne zaujímavé, pretože vzťah medzi Alice a Edwardom a medzi Alice a Bellou narástol. Takže to bolo skutočne zábavné a dozvedela som sa trochu viac kto Alice je a čo od nej môžete očakávať. 

OCN: Tiež, našim čitateľom sa skutočne páčili tvoje topánky, ktoré si mala na Twilight Fan Party v Nemecku a boli zvedavý od akého návrhára sú?
Ashley: Tieto boli od Jimmyho Choo, som jeho fanúšik, vlasne som ich nosila na premiéru Twilight a akcie v Nemecku. Veľmi pekne vám ďakujem, rada som vás stretla!
 
 

 

30.6.09
 
Podľa Hollywood Chicago bude nový trailer pre The Twilight Saga: New Moon ukázaný v kinách pred filmom Transformers: Revenge of the Fallen. Táto informácia však nie je oficiálne potvrdená Summit Entertainment.

26.6.09
 
Dnes som vám pridala nové fotky a postery z New Moon do foto galérie. Sú naozaj skvelé. Pre mňa je najlepší poster s Dakotou Fanning. Myslím, že byť upírkou jej úplne svedčí. Čo poviete? :)
 
 
 

24.6.09
 
Dnes som pre vás pridala pár nových videií. Tak smelo si ich pozrite v sekcii Videos.
 

24.6.09
 
Na druhú časť filmu Twilight ságy, New Moon, si musíme ešte asi nejakú tú dlhú dobu počkať, Summit Entertaiment nám zhotovila prvý oficiálny trailer New Moon. 
 
 
 

 
24.6.09
 
Ospravedlňujem sa za neskoré aktualizovanie mojej stránky, vyskytli sa problémy k vôli ktorým som sa nemohla dostať k mojej stránke. Teší ma, že je už všetko v poriadku, a že vám môžem prínášať najnovšie zaujímavosti zo sveta Twilight-u. S tým vám prinášam aj Twilight film s českým dabingom v sekci fun: twilight.wbl.sk/Fun.html
 
 

 
31.3.09
 
Exkluzívne "On Set" fotky s Kristen (Bella Swan) a Taylorom (Jacob Black), ktoré sú zo včerajšieho natáčania.Z natáčania scény keď Bella dovezie motorky k Jacobovi. Šikovný to človek, ktorému sa popri silných bezpečnostných podmienkach podarilo nafotiť tieto fotky.
 

 
28.3.09
 
TwilightGossip zverejnilo fotky Bellinho auta, pri dome Jacoba Blacka, ktoré má na korbe 2 motorky. Takže je dosť možné, že sa bude v blízkom čase natáčať scéna, kedy Bella dovezie motorky k Jacobovi.
 
 

 
28.3.09
 
 
 
Minulý týždeň bola oficiálne oznámená vlčia svorka z New Moon, to znamená nový začiatok pre päť hercov vybraných pre role.
Už teraz sú objektom horúčkovitej činnosti fan-stránok Twilight národa. A to je len začiatok.
"Tieto decká, sú deckami, ktorým sa zmení život," povedala kastingová režisérka Rene Haynes v exkluzívnom rozhovore pre Celebuzz. "Teraz sú hviezdy."
"Dostávajú sa na špičku ľadovca."
Vitaj v Twilight-mánii, vlčia svorka.
Haney jednala s pôvodným americkým obsadením pre Twilight pokračovanie. Jej finálna vlčia svorka zahŕňa Chaskea Spencera, Alexa Meraza, Bronsona Pelletieriho, Kiowa Gordona a Tysona Housemana.
"Sú to dobré decká," vraví Rene. "Na ramenách majú dobré hlavy. Myslím, že tieto vody povedú najlepšie ako môžu."

 
28.3.09
 
 prinieslo fotky malého bieleho domčeka. Podľa nich by mohlo ísť o Samov (Emilyn) dom. Uvidíme. V knihe je tento dom popísany ako: malý sivý domček s pestrofarebnými kvetmi v oknách. Po nejakých tých vonkajších úpravách by to mohol byť on.
 
 
 

 
18.03.09
 
NewMoonMovie.org nedávno zverejnilo exkluzívne fotografie staručkého Volkswagen Rabbit, ktorý by mal pravdepodobne byť filmovým autom Jacoba Blacka. A tiež fotografie na ktorých môžete vidieť červený dom, ktorý bude asi domovom Billyho a Jacoba Blackovcov. Musíme si počkať. 
 
 
 
 

 
15.03.09
 
Objavili sa  vymazané scény. Tento krát jedna s Esme a Carlisleom, ktorá je veľmi rozkošná! Rozprávajú sa tam o tom, že Bella priniesla Edwarda späť k životu. To druhé je s Nomádmi, s dosť "horúcou" scénou" medzi Jamesom a Victoriou. A iné!....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
26.02.09
 
 
 
  Určite najviac žien, dostáva možnosť a talent, chopia sa šance a napíšu pieseň pre upíra Edwarda Cullena. Ale Demi Lovato sa neohraďuje len pre jedného "Twilight" lámača sŕdc. 16-ročná Twilighterka a "Sonny with a Chance" hviezda, prezradila pre MTV New, že je fanúšikom Bellinho vlkolačieho partnera Jacoba ( ktorého hrá Taylor Lautner). "Edward Cullen - Napísala by som pre neho ľúbostnú pieseň." povedala speváčka/herečka, pred ľahkomyseľným dodaním, "Alebo pre Jacoba Blacka!"
Lovato tiež povedala, že by milovala akúkoľvek šancu zapojiť sa akýmkoľvek možným spôsobom do "New Moon," filmovým dychtivo očakávaným pokračovaním, i keď si je istá, že soundtrack je pre ňu najlepšie riešenie. "Myslím si, že by to bolo cool byť na soundtracku," povedala pre MTV News. "Možno, ale... Hocičo čo by sa stalo by bolo dobré. Neviem či by som urobila dobrého upíra alebo dobrého vlkolaka."
Lovato nie je jediná Disney hviezda, ktorá vyjadrila záujem o "Twilight" fenomén. Tento mesiac, vyjadrili svoj záujem o prácu na "New Moon" aj Jonas Brothers.
"Film mal samozrejme obrovský úspech, a oni sa nás opýtali, či by sme chceli byť súčasťou (pokračovania), bolo by to skvelé," povedal Nick Jonas nádejne, že napíšu pieseň pre film.
 
26.02.09
 

Ashley Greene on 'New Moon' Script: 'I Like It Better!'

 
 
Ashley Greene sa spojila s "Extra" v Prive Nightclub, Planet Hollywood v Las Vegas, kde oslavovala svoje 22. narodeniny ... A prehovorila o tohtoročnom veľmi očakávanom pokračovaní, "New Moon!"
"Som tak vzrušená. Konečne, konečne som dostala scenár... A je dobrý," odhalila. "Je skutočne dobrý... Som naozaj vzrušená z práce s Chrisom . Konečne som sa sním rozprávala." Dodala, "Mám to radšej ako jednotku. Možno som zaujatá, pretože tu mám väčší priestor."
A čo povedala Greene na možné obsadenie "90210" hviezdy AnnALynne McCord, "AnnaLynne je v skutočnosti moja priateľka, takže som počula o jej obsadení. Je tam mnoho klebiet, ale táto trocha zaváži... Tak dúfam. Je to skvelé dievča."
Keď sme sa jej opýtali ako na ňu pôsobí "Twilight",povedala, "Je to pre mňa príjemné, pretože ako Alice, ma mnoho ľudí nespoznáva, pretože moje vlasy sú dlhšie a všetko je pomerne rozdielne. Proti úbohému Robovi (Pattinsonovi), o ňom je zdokumentované všetko." Odhaľuje aj najpodivnejšiu fanúšikovskú požiadavku, ktorú dostala, " Konečne ma niekto požiadal ,aby som ho pohrýzla."
I keď paparazzi ju ešte nezachytli, pripustila, "Nemám žiadny spoločenský život... Teraz je to moja kariéra... Je to veľmi, veľmi náročné mať priateľa." Hľadá niekoho špeciálneho? "Niekto, s kým môžem celkom sama sebou... Niekto kto vychádza s mojimi priateľmi... Ak niekto nevychádza s mojimi priateľmi, tak to je koniec."

 
25.02.09
 
  
 
Podarilo sa mi nájsť a stiahnuť niekoľko soundtrackov z twiligth cd kde sú soundtracky od skladateľa Cartera Burwella. V blízkej dobe si budete môcť tieto soundtracky stiahnuť aj na mojej stránke.

 
24.02.09
 
 
Je "High School Musical" hviezdička Vanessa Hudgens pripravená zahviezdiť ako Leah Clearwater v "Twilight pokračovaní," "New Moon?" V poslednú Oscarovú noc, Mario Lopez z "Extra" objasnil klebety, keď Vanessu Hudgens zastihol na červenom koberci.

Hudgens sa vyjadrila, "Je to stále klebeta. V skutočnosti som mala záujem, myslím, že je to ohromný projekt, ale nič sa doteraz nestalo." Keď sme sa jej opýtali či je fanúšikom filmu, Hudgens povedala, "Áno, milujem to. Moja sestra čítala tiež všetky knihy."

 
24.02.09
 
 
 
Kristen sa objaví na titulke najnovšieho vydania magazínu Nylon. Tu je malý úryvok z interview:

O Twilight šialenstve: "Všade kam sme s Twilight šli bola psychotická situácia. Zvuk bol ohlušujúci, a to je bezohľadné, tiež... Všad dostávate tie nezmyselné otázky ako, ´Aké je to bozkávať sa s upírom?´ a ´Ako veľmi miluješ Roberta?´ Potom dostanete jednu otázku, ktorá je skutočná, ale ste ako, ´Nie, práve teraz nemôžem, nemôžem to posúdiť."

O jej nezabudnuteľnj návšteve Davida Lettermana: "Cítim, že nemám čo v týchto show povedať... Nie som dobrá v zábavných veciach - väčšina ľudí sú skutočne ohromní v takýchto show. Nemám vynaliezavú osobnosť, ktorá zo seba môže dostať päť-minútový segment, takže tam nakoniec len sedím a bezradne pozerám. Trápne."

A nie, ona nechodí s Robertom Pattinsonom. "Je to úplne nesprávne... Rob a ja sme dobrý priatelia. Veľa sme toho spolu zažili, takže k sebe máme blízko. Ale ak ideme spolu na verejnosť, preskúmaný je každý detail, aj spôsob ako vedľa neho stojím. Toho chlapa poznám nenormálne dobre (smiech). Je prirodzené, že sme si vzájomne naklonený, pretože sme spolu prežili zasrane psychotické situácie."

S kým v skutočnoti chodí: "Je odo mňa starší - teraz má 20 - ale keď máte 13 a on skoro 16, bola to vždy akosi nedostupná vec. Potom ste trochu staršia, a uvedomíte si, ´Čo som si to myslela? Môžem ho mať ako mávnutím...´lúskne prstami so smiechom. "Je fantastický."
 
 

 
22.02.09
 
Interview zo Seventeen Magazine:
 
Veľa dievčat na celom svete sa zamilovalo do Twilight.
Áno, je to príbeh, ktorý vás môže ľahko chytiť, pretože má príťažlivosť, ktorý vás robí posadnutými. Chcete to celé prečítať a nie ste šťastní dovtedy, kým neskončíte s poslednou stranou.

Keď si čítala knihy, bola tam nejaká scéna, na ktorú si sa potom tešila pri filmovaní?
Áno, predstavovala som si celú scénu, keď sa Bella dozvedá pravdu o Edwardovi. Celá zápletka je o boji. O boji, dozvedieť sa o ňom viac, o boji prinútiť ho dozvedieť sa, že Bella vie čím je a netrápi ju to. Keď to konečne sám odhalí, je to skutočne cool, pretože sa bojí ukázať kým v skutočnosti je. A milovala som, ako komunikovali bez slov. Myslím, že je to najlepšia scéna.

Aký druh človeka je Bella?
Mám rada jej slabosť. Je to moja obľúbená vec na nej, pretože sama sa prezentuje ako obeť, slečna v núdzi a to je to, o čom je celý vzťah. Dynamickosť je zábavná, on je upír a mohol by vysať všetku jej krv, ale ona sa ho nebojí.

Stotožňuješ sa s ňou?
Ona je typické dievča. Stotožňujem sa s ňou, kvôli jej osobnej sile. Svoj názor má pevne stanovený, tak keď v niečo verí, bráni si to.

Bála si sa natáčania?
Nie (smiech), boli tam tony prizerajúcich sa ľudí. S príbehom som zažila tak veľa silných emócií, takže som mala po celý deň zvláštnu energiu. Na konci dňa som bola vyčerpaná.

Celý čas hráš akoby si bola vystrašená, je to ťažké?
Áno, veľa práce. Bolo to zábavné, pretože sme filmovali koncovú scénu filmu ako prvú. Vrchol celého filmu! Všetko sa to stane na konci v baletnom štúdiu. Kde si uvedomí, že je v nebezpečenstve a celý jej svet sa rozpadá.

 
22.02.09
 
 
 
Rachelle Levefre ešte nie je veľká hollywoodska hviezda. V skutočnosti, 2009 Independent Spirit Awards je jej prvá award show. A pre Access Hollywood a Lauru Saltman povedala, že sa drží blízko rady, ktorú kedysi počula od Georgea Clooneyho; "Nikdy nechoď na odovzdávanie cien, pokiaľ si pozvaný." Rachelle tiež počula o všetkých klebetách okolo "New Moon" - o Dakote Fanning, AnneLynne McCord, Vanesse Hudgens a Madonne. A o klebetách okolo Madonny povedala, "Tiež som to počula. A keď som ju videla, vykročila som k nej a potriasla ňou a povedala, ´Sme v rovnakom projekte!´"

Pokiaľ ide o Vanessu z "High School Musical", Rachelle hovorí, že obsadenie ťažko pozná všetky klebety o tom, ale počula, že Vanessa Hudgens bola, "v ... Potom von... A teraz možno znova späť." Rachelle je vzrušená z tretieho dielu "Twilight Ságy", pretože pre ňu tam bude obrovská bojová scéna.

A čo viac, hovorí, že začala trénovať pre "New Moon." Pre Access tiež povedala, že robí špeciálny nový tréningový program, k dispozícií len v Hollywoode, nazývaný "GST."

 
21.02.09
 
Perfektná Twilight parody od "The Hillywood Show". Video sa mi veľmi páči, tak si ho pozrite aj vy!
 
 

 
21.02.09
 
 
 
  • Teraz, keď je potvrdené, že Taylor Lautner si zopakuje rolu Jacoba Blacka vo filmovom pokračovaní, New Moon, je Lautner jedným zaneprázdneným chlapíkom. Povedal, že bol v telocvični zosilnieť kvôli role, kým začne natáčať druhú film Twilight ságy v Kanade. Očividne, celý film bude natočený počas dvoj-mesačného časového plánu s týždňom v Taliansku -- kde sa stretneme s Volturi postavou Jane, ktorú údajne bude hrať Dakota Fanning. Ale najskôr... Sa Taylor spojí s Robertom Pattinsonom, aby šli na Ďaleký východ, kvôli japonskej premiére Twilight.
 
  • 17-ročný herec bol zasiahnutý fanúšikovskou základňou, už nemôže ísť len tak do obchodu, ale občas si nájde okamih na obed v jednej z miestnych reštaurácií v jeho rodnom meste. Tiež povedal, že si na vlastnej koži vyskúšal, neisť si pozrieť svoj film cez otvárací víkend -- šiel do Universal City Walk. Kde zachytil návštevníkov kina a musel skončiť, vyprevadený bezpečnostnou službou, kvôli fandemoniu. 
 
  • Ak nepracuje, nenatáča alebo nelieta na nejaký medzinárodný večierok, Taylor rád pozerá American Idol (Americká Superstar). Už má svojich obľúbencov, ale v marci začína natáčanie New Moon, takže prepásne niektoré AI epizódy. 

 
21.02.09
 
  • Chris Weitz nebude režírovať tretí film Twilight série, Eclipse (Zatmenie), povedal blízky zdroj výroby exkluzívne pre EW.Com. Pretože New Moon, ktorý riadi Weitz, a Eclipse budú premiérované krátko po sebe ( 20.novembra 2009 a 30.júna 2010, v tomto poradí), Weitz bude v post-produkcii New Moon a v tom čase sa už bude natáčať Eclipse. Zdroj potvrdil správu, že filmy sa nebudú natáčať súčasne resp. bok po boku; bude tam krátky interval medzi oboma filmami.

 
21.02.09
 
 
 
  • Dnes oslavuje svoje 22. narodeniny pôvabná Ashley Greene alias naša dobre známa a milá Alice Cullen.

 
20.02.09 
 
  • MTV News prinieslo oficiálny názov a logo pre Twilight pokračovanie pod taktovkou Chrisa Weitza. Logo je v zlatej (oranžovej) farbe a zobrazuje aj dátum premiéry - 20. november 2009. My na Slovensku sa však premiéry zrejme dočkáme až v roku 2010. Aký je váš názor na logo
 
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok